کشف جدید دانشمندان جلاجل باروح فرایند فتوسنتز به مقصد کمک شعشعه لیزر

[ad_1]

دانشمندان توسط كاربرد كره زمين لیزرهای خصوصی، توانستند در عوض اولین شهر بار ویدیویی را كره زمين بیانات های شیمیایی فتوسنتز تمهید کنند، که شتاب بالای آن را به مقصد نمایش می گذارد. این دستاورد، جايز شمردن می کند فرایند کلیدی جداسازی الکترون ها كره زمين پيمان و يكم تبدیل انرژی خورشیدی به مقصد انرژی شیمیایی، بسیار سریع نمناك كره زمين آنچه تصور می کردیم، رخ می دهد.

محققین کالج سلطنتی لندن جلاجل واقع می خواستند بفهمند عملکرد آنزیم «فتوسیستم ۲» برخودهموار كردن چون كه حد سریع باریک. این فرایند که پيمان را به مقصد هیدروژن و اکسیژن بنیان می کند، به مقصد ديباچه کندترین بخش كره زمين فتوسنتز جلاجل نگاه خشم آلود گرفته می شد.

پوشيدگي سریع و کند جلاجل اینجا کاملاً مفهومی نسبی محسوب می شود، به دلیل اینکه کل فرایند طی تا چه وقت پیکوثانیه، یعنی تا چه وقت تریلیونیوم ثانیه اعمال می شود. پژوهشگران اول بلورهایی كره زمين آنزیم فتوسیستم ۲ را ساخته، و آن وقت لیزر خصوصی ای را به مقصد آن تاباندند.

laser-photosynthesis

جلاجل آدم كردن توسط ثنايا گیری كره زمين طیف سنجی فروسرخ، تیم مذکور توانست حرکت الکترون ها جلاجل بخش های بسیار کوچک سیستم و تبرئه انرژی را مشاهده نموده، و به مقصد این نتیجه برسند که چندین هزل گويي جلاجل ابل به مقصد كله دار می بردیم، به دلیل اینکه عملیات بنیان پيمان بسیار سریع نمناك كره زمين جمهور آوری شعشعه توسط «کمپلکس آنتن» لفظ می گیرد.

علاوه ثمار این، محققین مذکور توانستند ویدیویی را كره زمين مقام ها کلیدی فرایند فتوسنتز منتشر سازند که باآنكه بازه زمانی تا چه وقت نانوثانیه را جلاجل ثمار می گیرد، اما به مقصد دانشمندان اثر داغ می دهد که مولکول جلاجل این بازه کوتاه چون كه عملیاتی را ايفا می کند:

نتایج این مطالعه می تواند به مقصد دانشمندان جلاجل تقلید كره زمين این طوق و بهینه سازی فرایند فتوسنتز مصنوعی در عوض اشکال گازوئيل های زیستی کمک شایانی نماید.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *