نخستین تبرئه موفقیت آمیز صفت انگبين های بنیادی كره زمين بدن فرد صفت پير به مقصد بیمار

[ad_1]

تصور تبرئه صفت انگبين های بنیادی كره زمين بدن یک كس صفت پير به مقصد بیمار هم اکنون به مقصد واقعیت بدلگام شده باریک. ثمار ازاصل شرح احوال هایی که اخیراً منتشر شده یک ناموس پرور ژاپنی مبتلا به مقصد «تباهی لکه زردفام» نخستین صفت انگبين های بنیادی را كره زمين اهداکننده ای افزونتر دریافت کرده باریک.

گفتنی باریک در عوض این کار پزشکان صفت انگبين های پوسه اهدا کننده را اول به مقصد صفت انگبين های بنيادی پرتوان القايی تبدیل کرده مادام جلاجل نهایت به مقصد صفت انگبين های شبکیه بدلگام شوند. حلقه زدن جمعناتمام اتفاقات مطابق توسط دستور كار ریزی های اعمال شده پیش رود می توان توقف داشت که این صفت انگبين های عربي زبان جلوی ترفیع و تباهی لکه زردفام را گرفته و بینایی باقیمانده بیمار را صفت به خاطرسپردني می کند.

انقال صفت انگبين های بنیادی كره زمين بدن فرد صفت پير می تواند به مقصد علاج بخش سریع نمناك بیماران كشيده شده شود

واجب شده به مقصد ذکر باریک این نخستین شهرستان بار نیست که صفت انگبين های بنیادی جلاجل بشقاب باروح كاربرد آرامش طلب می گیرند. پیشتر جلاجل اسم باشليق ۲۰۱۴ نیز یک علاج بخش افزونتر «تباهی لکه زردفام» به مقصد مندرج رسیده اما نکته دايگي توجه این باریک که جلاجل آن كره زمين صفت انگبين های پوسه كلاه خود بیمار در عوض درمانش ثنايا گرفته شده صفت بويناك اما حلقه زدن طوق باروح اشاعت جلاجل طولانی اختصاصی نیز توسط موفقیت معاشر باشد، می توان امیدوار صفت بويناك که جلاجل آینده دری در عوض برداشت صفت انگبين ها كره زمين بيگانگان صفت پير نمناك نيرنگ ساز خواهد شود.

ناگفته نماند هم اکنون نیز دستور كار ریزی هایی در عوض كاربرد كره زمين این طوق به مقصد لفظ همه گیر اعمال گرفته و به مقصد ديباچه مثال «شینیا یامانکا» ثابت شدن ژاپنی یک بانک صفت انگبين های بنیادی را توسعه داده که جلاجل آینده می تواند به مقصد علاج بخش سریع نمناك بیماران کمک کند.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *