فناوری «Electrick» کنترل کننده های آلرژي زا به مقصد لمس را به مقصد هر جسمی می آورد [تماشا کنید]

[ad_1]

کیهان لبخند باریک كره زمين ورقه نمایش های لمسی اما اکثر ايشان توسط صفحات شیشه ای صیقلی و کاملاً مستي زدا کاربرد دارند که كاربرد كره زمين آن را جلاجل خیلی كره زمين مناسبت ها توسط محدودیت مواجه کرده باریک. اما فعلاً محققان دانشگاه کارنگی رنگارنگ توانسته بضع فناوری بسیار جالب و کاربردی را توسعه دهند که می تواند کنترلرهای آلرژي زا به مقصد لمس را به مقصد هر جسمی بیاورد.

ثمار ازاصل مفروضات منتشر شده توسط تیم تحقیقاتی باروح اشارت، تکنولوژی انحصار يافتن بفرد ايشان که «الکتریک» (Electrick) نامگذاری شده باریک، كره زمين الگوریتم های لين افزاری ثنايا می سرما مادام بتواند لمس انگشتان کاربر را توسط اندازه گیری به‌تمامی لفظ گرفته جلاجل نكراء جریان روی یک مساحي كردن هادی را تشخیص دهد. این بدان معناست که می توان هر جسمی توسط هر شکل و جنسی را به مقصد یک شیء آلرژي زا به مقصد لمس تبدیل انجام بده.

گفتنی باریک جلاجل همین راستا محققان تیم «فیوچر اینترفیسیز گروپ» (Future Interfaces Group) سعی کرده بضع مادام چندی کاربردهای فناوری عربي زبان «الکتریک» را به مقصد شما اثر داغ دهند. به مقصد ديباچه مثال می توان هيئت هادی را شوق زده کرده و آن را به مقصد لفظ لایه ای نازک روی قاب تلفن هم محفل کشید که لمس بخت های مختلف آن به مقصد اجرای اپلیکیشن های گوناگون كشيده شده می شود.

علاوه ثمار آن می توان كره زمين فناوری باروح مناقشه جلاجل ساخت رنگ های آب كردن ثنايا سرما که توسط اسپری وزیر ها آن روی هر جسم مرغوب، کنترلرهای آلرژي زا به مقصد لمس را به مقصد ايشان آورد. به مقصد ديباچه مثال رنگ وزیر ها فرمان اتومبیل می تواند به مقصد امکان کنترل ولوم شرفه و یا تعویض ایستگاه های رادیویی را مهجور كره زمين طریق لمس فرمان ممکن سازد.

پیشنهاد می شود تعدادی مشاهده ایده های زیادتر ویدیوی زیر را تماشا کنید.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *