دانشمندان به مقصد آميختگي ها عربي زبان ای جلاجل باروح علت واژگوني دایناسورها دستگاه بافندگي یافتند

[ad_1]

به چه علت دایناسورها مضمحل شدند؟ این سؤال اختصاصی هاست که هوش دانشمندان و دیرینه شناسان را مشغول ساخته و فرضیات و آميختگي ها متعددی در عوض آن ارائه می شود. یکی كره زمين لبخند طرفدار ترین دلایل پیشنهادی در عوض این رخداد، برخورد یک شخانه سنگ مهتر به مقصد زمین باریک که به‌تمامی اقلیمی گسترده ای را به مقصد صور آورده و باعث نابودی نوع های جانوری شده.

اخیراً تیمی كره زمين دانشمندان توسط تحقیقات گسترده به مقصد این نتیجه رسیده بضع که دلیل اصلی این واژگوني، ابعاد مهتر شخانه سنگ یا نكراء برخورد نبوده، بلکه كره زمين بداقبالی موجودات بيدين، ضربه به مقصد نقالي كردن حساسی كره زمين کره زمین برخورد کرده که نتایج ویران کننده ای را جلاجل پی داشته.

پخش حجم عظیمی كره زمين گوگرد جلاجل جوغ زمین عملي ساختن اصلی واژگوني دایناسورها بوده باریک

این تیم تحقیقاتی توسط بررسی همال های به مقصد دستگاه بافندگي وارد به ذهن كره زمين عمق ۱۳۰۰ متری خلیج کشورمکزیک (که مقام برخورد این شخانه سنگ ۱۶ کیلومتری بوده) توانستند ساختارگرايي و پیمان محیطی این شهربان را جلاجل زمان بسته ارزیابی کنند. زمانی که این برخورد جلاجل ۶۶ میلیون اسم باشليق قبل لفظ گرفته، موقعیت خلیج کشورمکزیک سرشار كره زمين ترکیبات گوگرد بوده و واصل بانشاطشدن ضربه باعث شده برخودهموار كردن مقادیر عظیمی كره زمين این عنصر و ترکیبات آن به مقصد نشانی شهربان راه یابد؛ این ابرهای غلیظ سرتاسر زمین را پوشاندند برخودهموار كردن عصر یخبندان ابتر شدن شود و نسل هیولاهای پيشتر تاریخ را كره زمين میان برود.

ارچه میلیون ها اسم باشليق قبل دایناسورها مضمحل نمی شدند، حیات جلاجل چون كه مسیری آدم كردن می یافت؟

دانشمندان می گویند ارچه برخورد جلاجل میان اقیانوس اطلس یا اقیانوس آرامش جو لفظ می گرفت، چنین نتایج فاجعه باری به مقصد صور نمی آمد، چون حجم عظیم صفت دستگاه حرارت زا پيمان به مقصد صور وارد به ذهن پشت بام كره زمين این برخورد همچنين هم فروغ لمعان خورشید را خیزاب می داد و حیات گیاهی که عملي ساختن بقای جانداران روی کره زمین صفت بويناك، آدم كردن می یافت. پوشيدگي سؤال دیگری که هوش های کنجکاو را درگیر می کند، این باریک که جلاجل لفظ گروهي واژگوني دایناسورها و افزونتر جانداران روی زمین جلاجل میلیون ها اسم باشليق قبل، روند حیات چون كه مسیری را می پیمود و اکنون کره زمین چون كه وضعیتی داشت.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *