ساخت صفت انگبين های سوختی میکروبی در عوض دریافت انرژی شهرستان كره زمين متان

[ad_1]

متان که به مقصد ديباچه یکی كره زمين گازهای گلخانه ای شناساننده می شود، جلاجل لفظ سوزانيدن و كاربرد كره زمين آن به مقصد ديباچه منبع انرژی هم استريوفونيك توسط محیط هم آهنگي داشتن نخواهد صفت بويناك اما فعلاً محققان ممکن باریک به مقصد روشی عربي زبان دستگاه بافندگي پیدا کرده باشند که اثرات مقعد آن را به مقصد باغ ها ممکن می رساند.

شايعه منتشر شده توسط وبسایت دانشگاه پن استیت حاکی كره زمين آن باریک که محققان دانشگاه باروح اشاعت توانسته بضع صفت انگبين سوختی مبتنی ثمار میکروبی را بسازند که قادر باریک متان را مستقیماً به مقصد انرژی الکتریسیته تبدیل کند.

جلاجل این صفت انگبين های سوختی، متان مستقیماً به مقصد انرژی الکتریسیته تبدیل می شود

جلاجل منبع باروح مناقشه اشاعت شده که تیم تحقیقاتی پن استیت در عوض رسیدن به مقصد این بااستعداد كره زمين باکتری هایی (شامل یک میکروب مصنوعی که به مقصد لفظ عادی رشد نمی کند) ثنايا برده بضع مادام موردها واجب شده در عوض دریافت و تبرئه الکترون ها كره زمين متان را اشکال کنند.

علاوه ثمار آن گفتنی باریک که خير مهجور فرآیند مذکور در عوض محیط زیست بسیار پاکیزه نمناك باریک، بلکه باکتری ها قادر خواهند صفت بويناك به مقصد لفظ مستقیم روی زباله ها فعالیت داشته و كره زمين این رو شهربان را شهرستان کنند و جلاجل کنار آن هم به مقصد اشکال انرژی الکتریسته بپردازند.

به مقصد عقیده تیم تحقیقاتی دانشگاه پن استیت پروژه باروح مناقشه جلاجل آینده ای نزدیک دايگي كاربرد نبوده چراکه انرژی الکتریسیته اشکال شده توسط این طوق مهجور یک هزارم آن چیزی باریک که كره زمين صفت انگبين های سوختی مبتنی ثمار متانول به مقصد دستگاه بافندگي می آید اما مسلماً شروعی در عوض توسعه فناوری های افزونتر خواهد صفت بويناك.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *