مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

بنا داریم بصورت کلی و اجمالی در مورد شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در خصوص این نوع اقامت نیز اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.
وقتی صحبت از اخذ اقامت یک کشور آن هم کشور اروپایی به میان می‌آید همواره ذهن ما پر از  راه حل ها و شیوه ها پیچیده و به نسبت پرهزینه می گردد، اینکه یا باید سرمایه به نسبت زیادی برای این پروسه در نظر گرفت یا تخصص و مهارت بخصوصی داشت.
در این میان متقاضیانی که تنها بدنبال اخذ اقامت بی دردسر و مطمئن یک کشور هستند شاید در این خصوص دلسرد شوند و راهی برای اقدام کردن نیابند.
بطورکل کمتر جایی صحبت از اخذ اقامت یک کشور اروپایی از طریق تمکن مالی به میان آمده است. اقامتی که شما با اثبات این موضوع که میتوانید هزینه های زندگی خود و خانواده خود را در کشور مقصد تامین نمایید اخذ می شود.
تا حدودی مطلع نبودن از این موضوع طبیعی است زیرا اخذ اقامت از این طریق در حال حاضر تنها مختص چند کشور اروپایی می باشد. اسپانیا جزء کشورهایی است که این امتیاز را برای متقاضیان در نظر گرفته است که تنها با اثبات موضوع تمکن مالی میتوان برای تمام اعضای خانواده درخواست اقامت  نمود.
این اقامت ابتدا یک اقامت ۵ ساله می‌باشد که طی سه مرحله تمدید می شود و در نهایت بعد از گذشت ۵ سال شخص میتواند درخواست اقامت دائم(pr) را بدهد.
بصورت تیتروار شرایط مهاجرت به اسپانیا در جداول زیر آمده است، برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در موسسه حقوقی رادیو وکالت در تماس باشید

راه های مهاجرت به اسپانیا

✔از طریق سرمایه گذاری به مبلغ حداقل ۵۰۰,۰۰۰ یورو(gold visa)

✔ از طریق خرید ملک

✔از طریق ازدواج

✔از طریق ویزای کار

✔از طریق تحصیل

✔از طریق تمکن مالی(wealth visa)

چرا اسپانیا

✔اسپانیا جز کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شینگن می باشد

✔سومین کشور برتر دنیا از نظر جذب توریست بعد از فرانسه و آمریکا

✔هزینه پایین زندگی نسبت به کشورهای اروپای غربی

✔جز کشورهای برتر دنیا طبق شاخص رفاه لگاتوم

✔یکی از زیباترین و خوش آب و هوا ترین کشورهای دنیا (بطوری که به بهشت اروپا معروف است)

✔قرار گرفتن در رتبه ۵ دنیا از نظر اعتبار پاسپورت بین تمامی کشورهای جهان(طبق آخرین آمار سال۲۰۱۸)

✔قرار گرفتن در رتبه ۷ دنیا از نظر شاخص امید به زندگی (طبق آخرین آمار سال ۲۰۱۵)

چرا مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

✔یکی از سریعترین و کم هزینه ترین راه های اخذ اقامت دائم اروپا (در مدت زمان ۶ ماه)

✔عدم نیاز به سرمایه گذاری و پرداخت مالیات

✔عدم نیاز به ثبت شرکت و استخدام نیروی کار در کشور مقصد

✔امکان اخذ اقامت برای تمامی اعضای خانواده از ابتدا بدون محدودیت سنی و نیاز به مدرک زبان

✔امکان تحصیل رایگان برای فرزندان زیر۱۸سال

✔امکان استفاده از بیمه های پزشکی و درمانی

✔امکان زندگی و اقامت در تمامی کشورهای حوزه شینگن از سال اول

مدارک مورد نیاز جهت اخذ مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

✔ارائه مدارک هویتی(پاسپورت، شناسنامه)

✔ارائه ترجمه مدارک مالی (پرینت حساب در بازه چند روزه و سند ملکی)

✔۴قطعه عکس پاسپورتی

✔گواهی عدم سوء پیشینه برای تمامی افراد خانواده بالای ۱۲ سال

✔گواهی سلامت پزشکی برای تمامی اعضای خانواده

⮞ مشاوره کاملا رایگان بگیرید ⮜

 

 

شرایط مهاجرت به اسپانیا

 

نحوه مهاجرت به اسپانیا:

شرایط و نحوه مهاجرت به اسپانیا با توجه به شرایط متقاضیان مشخص میشود.ابتدا باید در نظر گرفت که کدام راه برای متقاضیان میتواند سریع تر و کم هزینه تر باشد.

 

شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق کار:

کار در اسپانیا و مهاجرت از طریق کار یکی از انواع روش های مهاجرت است که متقاضیان بسیار زیادی دارد.باید گفت که این روش یکی از سخت ترین روش های مهاجرت به اسپانیا است که نیازمند تجربه زیاد و آگاهی از قوانین خاص آن دارد.برای این کار باید یک کارفرما در اسپانیا برای نیروی کار تقاضا بدهد و اگر در کشور خودش یا در اتحادیه اروپا نتواند نیرویی با آن تخصص پیدا کند آنگاه میتواند برای شما دعوات نامه برای کار ارسال کند.البته با استفاده از تجربه مهاجرت در این زمینه میتوان از طریق راه هایی این کار را آسان تر کرد.

 

شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق تحصیل و بورسیه تحصیلی:

دانشگاه های اسپانیا فقط در مقطع دکترا بورسیه تحصیلی ارائه میدهند که برای این کار نیاز است ابتدا مدارک تحصیلی خود را از طریق سفارت برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید و سپس منتظر پذیرش از طرف آن ها باشید.اما به غیر از بورسیه در همه ی مقاطع میتوان برای تحصیل در اسپانیا اقدام کرد.تمامی افراد با هر کارنامه تحصیلی میتوانند برای تحصیل در اسپانیا اقدام کنند.برای تحصیل در اسپانیا میبایست به زبان انگلیسی یا اسپانیایی مسلط باشید.هزینه های یکسال تحصیل در اسپانیا در حدود ۵۰۰۰ دلار خواهد بود که البته با توجه به دانشگاه و رشته انتخابی این هزینه متغیر است.

 

شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج:

یکی از راحت ترین و کم هزینه ترین روش های مهاجرت به اسپانیا،مهاجرت از طریق ازدواج است.برای این کار ابتدا باید با شخصی در اسپانیا ازدواج کنید.دولت اسپانیا در این زمینه حساسیت های زیادی دارد و با کسانی که فقط قصد گرفتن اقامت از طریق ازدواج را دارند برخورد میکند.پس حتما باید مدارکی به سفارت ارائه دهید که نشان دهد قصد شما ازدواج و زندگی در کنار همسرتان است.برای این کار نیاز دارید که با وکلای با تجربه در زمینه مهاجرت به اسپانیا مشورت کنید که ما به شما تماس با موسسه حقوقی رادیو وکالت را پیشنهاد میکنیم.

 

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

دولت اسپانیا پس از سال ۲۰۰۸ برنامه و خدمات ویژه ای برای سرمایه گذاران در اسپانیا در نظر گرفته است.بهترین قانونی که در زمینه سرمایه گذاری در اسپانیا وجود دارد و باعث جذب بیشتر سرمایه گذار در این کشور شده است،این است که برای گرفتن اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری نیازی نیست در این کشور زندگی کنید و میتوانید حتی از ایران این سرمایه گذاری را انجام دهید و پس از گرفتن اقامت اسپانیا به راحتی در کشور های حوزه شنگن و اتحادیه اروپا سفر کنید.سرمایه گذاری در اسپانیا میتواند خرید ملک یا راه اندازی کسب کار باشد که برای این کار نیاز است حتما با مشاوران با تجربه در این زمینه صحبت کنید.

 

موسسه حقوقی رادیو وکالت با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت به اسپانیا از روش های مختلف،همواره سریع ترین و کم هزینه ترین راه ها برای مهاجرت را به شما ارائه خواهد داد.

 

منبع:

https://legalholding.ir/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *