ناسا به دنبال طوفان Orlene در اقیانوس آرام شرقی

[ad_1]

مرتبط با تصاویر
(click to enlarge)

At 5: p.m. EDT (2100 UTC) on Sept. 11, NASA-NOAA's Suomi NPP satellite captured an image of Hurricane Orlene in the Eastern Pacific Ocean.

اعتبار: ناسا گودارد سریع پاسخ تیم

sixteenth تروريستی شرقی اقیانوس فصل طوفان تشکیل شده در تاریخ شنبه، یدلایمخیرات سپتامبر ۱۰ در ۱۱ بعد از ظهر به وقت و طوفان به نام Orlene اوایل در یدلایمخیرات سپتامبر ۱۲ شد. ماهواره Suomi NPP ناسا NOAA تصویر طوفان تقویت کرد. وقتی که آن طوفان گرمسیری قوی در ۵:۰۰ بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا (۲۱۰۰ UTC) در ۱۱ یدلایمخیرات ۲۰۱۶ ناسا NOAA ماهواره Suomi NPP گذشت بیش از Orlene. ابزار قابل مشاهده مادون قرمز تصویر برداری و پرتو سوئیت (VIIRS) روی ماهواره تصویر قابل مشاهده از طوفان اسیر.

استفاده از Suomi NPP تصاویر و دیگر داده های ماهواره ای، مرکز ملی توفان اشاره کرد “مرئی، مادون قرمز و مایکروویو تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که Orlene همچنان تر. گردباد گروههای منحنی خوبی تعریف شده است، و تصویر SSMIS اخیر نشان داد که آن را یکی از ویژگی های سطح میانی چشم است.”

در ۵ صبح به وقت شرق آمریکا (۲ صبح PDT/0900 UTC)، مرکز توفان Orlene در نزدیکی ۱۷٫۱ درجه شمالی عرض و ۱۱۹٫۱ درجه طول جغرافیایی غرب واقع شده است.

ملی طوفان مرکز (NHC) گفت: Orlene به سمت شمال غربی نزدیک ۹ mph (15 کیلومتر در ساعت) است. به نوبه خود به سمت north-northwest و سپس شمال با كاهش سرعت در طی چند روز آینده انتظار می رود. باد پایدار حداکثر به ۸۰ مایل در ساعت (۱۳۰ کیلومتر در ساعت) در نزدیکی با gusts بالاتر افزایش یافته است. تقویت اضافی در طول روز بعد و یا پیش بینی است.

برای به روز رسانی اضافی در Orlene، NHC وب سایت: http://www.nhc.noaa.gov.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *